Кадър Нова ТВ
В навечерието на консултациите при президента и след оставката на кабинета "Желязков", от ПП-ДБ нямат намерение да предлагат правителство.
От опозицията са категорични, че бюджетът на държавата трябва да бъде удължен, за да може нова финансова рамка да бъде приета от ново правителство, което да заложи своите политики. А преди очаквания предсрочен вот, от ПП-ДБ настояват и за промени в Изборния кодекс, предава Нова ТВ.
"Нещото, което със сигурност ще предложим, е връщане на машинното гласуване, тъй като то до голяма степен гарантира елиминиране на много манипулации, които видяхме на последните избори. Не всички, разбира се, купуването на гласове няма как да бъде елиминирано без МВР, но всичко останало може да бъде решено с машини и това ще предложим", коментира съпредседателят на "Демократична България" Божидар Божанов.
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Пускат движението по Дунав мост и в двете посоки за празниците
Дата: 14/12, 20:39
Бойко Станкушев: Няма независима съдебна система и регулатори, а беззаконие, шантаж, рекет, страх
Дата: 14/12, 20:32
Съветник на Путин: Русия не очаква много от преговорите в Берлин
Дата: 14/12, 20:252 Коментара
Жители на гръцко село планират да пращат децата си на градина в България
Дата: 14/12, 20:181 Коментар
Ивайло Мирчев: Тези хора разбират само от едно - шамари и юмруци
Дата: 14/12, 20:141 Коментар