кадър Нова нюз
редактор Веселин Златков
Медийният експерт и политически коментатор Георги Лозанов даде своето обяснение защо президентът Румен Радев връчи третия мандат на АПС. По негово мнение, това е символен жест срещу Пеевски и ДПС-НН. Борбата с корупцията е това, за което Радев иска да говори, за да не се обсъжда геополитическата му ориентация, заяви Лозанов по Нова нюз.
Той допълни, че това е разликата между него и „Възраждане”, макар държавният глава да иска завой на Изток.
„Радев иска да се солидаризира с протеста, но си дава сметка, че в него участват предимно прозападни хора”, каза още Георги Лозанов.
„Тук идва урокът „Христо Иванов”, а той е, че дори да събереш мнозинство за промяна на Конституцията, това няма да реши проблема с корупцията, ако хората на „дълбоката държава” останат по местата си. Не само нищо не се променя, а и теб те изкарват част от нея, защо си пил „мазно кафе” с Пеевски”, коментира медийният експерт.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Актьорът Китодар: Има ли негативен персонаж, насреща съм
Дата: 16/01, 16:02
Литва: Руското военно разузнаване стои зад опити за палеж в Литва, Полша, Чехия и Румъния
Дата: 16/01, 15:59
Корабите от военноморската група в Черно море с тренировки за реакция при атаки и заплаха от морски мини
Дата: 16/01, 15:53
Зарядно е причинило пожара с 3 жертви в София
Дата: 16/01, 15:432 Коментара
Орбан: Национална петиция дава шанс на унгарците да кажат "не" на финансирането на войната в Украйна
Дата: 16/01, 15:32