Пиксабей
"Вчера си е заминал един прекрасен човек. Невероятен." Това пише бившият министър на туризма Илин Димитров във Фейсбук и допълва:
Светъл път, скъпа Снежинка Кадиева. Помогна на всеки, който имаше нужда, научи хиляди как да обичат туризма, беше изключително добър и честен човек и ще те носим в душите си. Ще липсваш много. Много!
Поклонението ще е на 17.01. от 13:00 в ритуална зала на старите гробища в морския град, предаде "Фокус".
От катедра "Икономика и управление на търговията и услугите" на Икономическия университет във Варна подчертават, че доц. д-р Снежинка Кадиева, бе професионалист от световна величина, колега с безкрайна човечност и обичан преподавател! Уважаван човек с голям принос и отдаденост в професията!
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Емил Нешев, ПСС: Планинските спасители са в категорията на чиновниците, а работата им е като на пожарникари и водолази
Дата: 15/01, 09:48
Надежда Йорданова: Честни избори с прокуратурата на Сарафов са невъзможни
Дата: 15/01, 09:46
Отмениха спирането на тока за днес във Варна и региона заради обявената грипна епидемия
Дата: 15/01, 09:40
Кристалина Георгиева е в Киев за разговори на високо равнище
Дата: 15/01, 09:262 Коментара
Спипаха варненец, седнал по обяд зад волана надрусан и с 1,28 промила алкохол
Дата: 15/01, 09:191 Коментар