Министерският съвет смени областния управител на Шумен


Дата: 24/02, 00:00

снимка: karel291, Уикипедия

Министерският съвет смени областния управител на Шумен. С решение на правителството днес на поста е назначен Марин Маринов, съобщи пресслужбата на МС.

От там посочват само, че Маринов е икономист е по образование. Притежава дългогодишен опит във финансовия сектор.

Маринов сменя на поста областен управител на Шумен Катя Иванова, предава Шум бг.

ШУМ.БГ се свърза по телефон с новия областен управител.

„Това за мен е работа като всяка друга. Основната ми цел е подготовката и провеждането на честни и прозрачни избори“, каза той.  

Марин Маринов е на 56 години, от Велики Преслав. Завършил е Икономическия университет във Варна. Работил е в банковия сектор, както и за Програмата на ООН за развитие UNDP Jobs. В момента работи в шуменския клон на застрахователно дружество Булстрад. Женен, има трима сина.

По информация на ШУМ.БГ Маринов е предложен за поста от „Продължаваме промяната“. Той не отрече, но заяви, че не е член на партията.

На заседанието си днес МС смени областните управители на всички 28 области.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Експерт: Повреда в двигателя - версия за трагедията край Маслен нос
Дата: 24/02, 11:58

Българи са задържани в Гърция за трафик, отвличане, трудова и сексуална експлоатация на свои сънародници
Дата: 24/02, 11:54

Първият щъркел пристигна в Рупите
Дата: 24/02, 11:52

Адвокат: Украинците у нас търсят трайно решение на своя статут
Дата: 24/02, 11:45

Без вицепремиер за честни избори
Дата: 24/02, 11:431 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия