снимка: МВР
Трафикът е интензивен на граничните контролно-пропускателни пунктове (ГКПП) на границата с Турция ''Капитан Андреево" на изход за товарни автомобили. Това съобщиха от Главна дирекция „Гранична полиция“ в информация, публикувана на сайта, за трафика на българските ГКПП към 6:00 ч.
Трафикът е нормален на всички гранични преходи с Гърция. През граничните преходи „Рудозем“, „Златоград“, „Маказа“ и „Ивайловград“ преминават леки коли и микробуси до 3,5 тона. През граничните преходи „Кулата“, „Илинден“ и „Капитан Петко войвода“ преминават преминават леки коли, автобуси и товарни автомобили.
Трафикът е нормален на всички останали гранични пунктове и преходи на границите с Република Северна Македония, Сърбия и Румъния, предаде БТА.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Mеждународнa ИЗЛОЖБА НА КОТКИ е най-голямото и най-значимото събитие във Фелинологията за годината. 21-22 Maрт 2026 г
Дата: 07/03, 12:30
Аварии оставят няколко района във Варна без вода днес
Дата: 07/03, 12:28
Вой на сирени за въздушна тревога и взривове в Йерусалим
Дата: 07/03, 12:21
Борисов с озвучен клип и с лебед от "българското море"
Дата: 07/03, 12:11
Демерджиев: Ходовете на МВР за предстоящите избор са правилни, а реакциите срещу кадровите промени показват колко чувствителна е темата за честността на вота
Дата: 07/03, 11:50