Булфото
Два тира катастрофираха при отбивката за Требич на Северната скоростна тангента. В следствие на катастрофата е починал единият шофьор - турски гражданин на 65 години, а другият водач - българин на 59 години, е с гръдна травма, съобщиха от Спешна помощ.
От МВР уточняват, че инцидентът е станал около 15.00 ч. на шести километър от Северната скоростна тангента. Кадри в социалните мрежи показват, че единият камион е излязъл от пътя. След удара е възникнал и пожар, предаде Нова телевизия.
Пътят е затворен и в двете посоки - към Калотина и към магистрала "Хемус". Образувало се е задръстване. От Пътната агенция съобщиха, че трафикът се осъществява по обходен маршрут - по път II-18 Софийски околовръстен път и се регулира от "Пътна полиция".
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Желязков: Партньорството ни с Турция е важно за мира
Дата: 14/02, 12:47
Митко Щерев: Емил Димитров беше най-големият учител и човек, той ми отвори вратите
Дата: 14/02, 12:37
Рубио: Америка чертае пътя на нов век на просперитет и искаме да постигнем това заедно с Европа
Дата: 14/02, 12:26
Проф. Стоянович: Трифон Зарезан и Свети Валентин могат да се обединят на принципа „И бира, чeдо"
Дата: 14/02, 12:16
Винарска изба "Варна" празнува Трифон Зарезан
Дата: 14/02, 12:10