Редактор: Недко Петров
Стопкадър бТВ
Най-опасни са първокласните пътища в страната. Там са станали най-много тежки катастрофи с жертви, сочат данните на МВР. От януари до края на ноември миналата година има близо 600 катастрофи, като загиналите са 81.
Най-много загинали – 23, има на път I-1, водещ от румънската до гръцката граница. Ранените са над 120.
На второ място е магистрала „Тракия“ с 14 загинали и 173 ранени. За сравнение по останалите общо пет магистрали има 8 загинали и 125 ранени.
Над 800 са катастрофите на АМ „Тракия“ за година, а засичанията и опасните маневри по аутобана са ежедневие, твърди професионалният шофьор Дони.
Бързо карат, като вали с несъобразена скорост, всичко е страшно. Много пъти са ме засичали, когато два камиона се изпреварват, е най-страшно, защото не ги интересува и просто излизат в лява лента, разкри мъжът.
Като причина за многото катастрофи той смята и лошото състояние на магистралата.
Много е зле. Най-големите проблеми са дупките, навсякъде, където не е ремонтирано, е бом-бок, добави по бТВ Дони.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Норвегия с 14-и златен медал на Олимпиадата остава лидер в класирането
Дата: 18/02, 00:00
До часове дъждът ще обърне на сняг във Варна
Дата: 17/02, 23:50
Ватиканът няма да участва в Съвета за мир на Тръмп
Дата: 17/02, 23:40
Бенфика 0:1 Реал Мадрид в плейофите на Шампионската лига
Дата: 17/02, 23:30
Силен сняг вали в момента на редица места в страната, на места натрупа 15 сантиметра
Дата: 17/02, 23:20