кадър: Krasen Metodiev, Виждам те КАТ - Варна
Сигнал за катастрофа тази вечер във Варна.
Очевидци съобщават, че автобус на градския транспорт е блокирал кръстовището на кръглата банка още преди 20:00 часа тази вечер, а на място има полиция и линейка.
Инцидентът се е случил на пешеходната пътека, а хора от района коментират, че точно до автобуса има велисипед, като предположенията са, че е пострадал самият колоездач.

кадър: velina Demirova, Виждам те КАТ-Варна
Изненадващо повечето коментари под новината в социалните мрежи се обединяват около това, че колоездачите нямат място на пътното платно.
Ето част от тях:
"Велосите нямат място на пътното платно.Трътинетките-също"
"Ужким искат да ограничат ползването на автомобили, а изобщо не се влагат да осигурят среда за друг вид транспорт..."
"Велоалеите във Варна са правени за усвояване на пари не за велосипедисти"
""Инфраструктурата и културата на колоездачите не го позволява и може би близките 20 години няма да се променята нещата"

Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Има решение при крампи
Дата: 03/02, 14:20
ПП-ДБ при президента: Не трябва да се повтаря предното служебно правителство
Дата: 03/02, 14:12
С три евро е поскъпнала потребителската кошница през януари
Дата: 03/02, 14:06
30 млн. евро са вкарани в обращение чрез магазините на Lidl
Дата: 03/02, 13:50