Булфото
Тежка катастрофа при 178-ия километър на автомагистрала „Тракия“ край Чирпан в посока София. По информация на Нова телевизия са пострадали двама души.
Движението на леките автомобили в участъка се осъществява единствено в аварийната лента, след като активната и скоростната лента са били затворени заради катастрофата. Според очевидци едната кола е била с толкова деформирани ламарини, че се е наложило пожарникари да я режат, за да извадят шофьора.
Заради произшествието се образува километрично задръстване. Движението в района се регулира от екипи на „Пътна полиция“.
От Агенция "Пътна инфраструктура" посочват, че временно движението за леки автомобили при км 178 на АМ “Тракия“ в посока София се осъществява в аварийната лента поради ПТП. Затворени за преминаване са активната и скоростната лента. Трафикът на тежкотоварни автомобили се осъществява по обходен маршрут : п.в. "Чирпан" - път II-66 - п.в. "Свобода" - АМ "Тракия" /при км 184/. Движението в района се регулира от екип на "Пътна полиция".
"За пътуващите по магистрала Тракия. Преди отбивката за Чирпан посока София има катастрофа. Пожарна и полиция. Километрично задръстване.", алармират и очевидци във фейсбук групата "Виждам те КАТ Варна".
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Омбудсманът: Според енергодружествата, ние сме в ледената епоха
Дата: 21/02, 21:28
Мария Торгерсен от Норвегия: Търся баща си българин, през 1991 г. майка ми го е срещнала на Златни пясъци, казвал се е Николай
Дата: 21/02, 21:27
Черно море Тича надделя над Балкан във вълнуващ полуфинал от турнира за Купата на България
Дата: 21/02, 21:26
Висока опасност от лавини и обилен снеговалеж в Австрия
Дата: 21/02, 21:15
Възстановено е движението по пътя Видин – Монтана – Враца
Дата: 21/02, 21:10