БТВ: Първият сигнал за хижа „Петрохан” е подаден от мъж, който живее в Гинци с мексиканка


Дата: 12/02, 08:05

кадър bTV

редактор Веселин Златков

Нов детайл окото случая „Петрохан” съобщи репортер на bTV от района на хижата. Първият сигнал, който е бил подаден за случващото се там е подаден от мъж, който е живял в село Гинци с жена от мексикански произход. Екип на телевизията го пътърсил, но в имота му нямало никого, а по снега нямало следи от преминаване на хора или автомобили, което говори, че двойката се е изнесла.

На мястото, което все така оставя отцепено от полицията, са забелязани маж и жена, които са се качили в автомобил. Според репортерът на телевизията, може да става въпрос за извършване на следствен експеримент и възстановка на събитията. Периметърът около местопрестъплението не е вдигнат и не се знае кога ще стане това.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Пламен Статев от хижата е работил със Сталоун, Шварценегер, Ван Дам, Джейсън Стейтъм, Джет Ли, Мики Рурк в много холивудски продукции
Дата: 12/02, 09:47

Спряха заседанието на парламента заради брутална обида на Тошко Йорданов към ПП-ДБ
Дата: 12/02, 09:44

Два варненски музея правят викторина за ученици по повод 3 март
Дата: 12/02, 09:34

Авария на магистрален водопровод остави на сухо части от две варненски местности
Дата: 12/02, 09:25

Пожар в района на пристанището във Варна, няма пострадали
Дата: 12/02, 09:13

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия