снимка: МВР
Движението е интензивно на изход за товарни автомобили на граничните контролно-пропускателни пунктове (ГКПП) "Капитан Андреево" и "Лесово" с Турция, съобщава Главна дирекция "Гранична полиция" на сайта си. Информацията е към 6:00 часа.
На границата с Гърция от 20 януари през прехода "Рудозем" преминават леки автомобили и микробуси до 3,5 тона, напомнят от "Гранична полиция". Автомобили до 3,5 тона преминават и на граничните преходи "Златоград", "Маказа" и "Ивайловград".
На граничните преходи "Кулата", "Илинден" и "Капитан Петко войвода" преминават леки автомобили, автобуси и товарни автомобили.
Трафикът е нормален на всички гранични преходи с Румъния.
На границата с Република Северна Македония трафикът е нормален на всички контролно-пропусквателни пунктове.
Движението е нормално на всички гранични пунктове със Сърбия, предаде БТА.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Образуваха дело срещу висш политик за "Петрохан"
Дата: 11/02, 17:11
Временно е ограничено движението по пътя Плевен - Бяла заради катастрофа
Дата: 11/02, 17:06
Радев: Президентът направи оптималния избор за служебен премиер в рамките на осакатената от сглобката Конституция
Дата: 11/02, 16:571 Коментар
Меглена Плугчиева: Президентът Йотова направи най-мъдрия избор за служебен премиер
Дата: 11/02, 16:52