Редактор: Недко Петров
Стопкадър БНТ
Русе се съвзема след ледения дъжд, който блокира града и областта. Тежките зимни условия вкараха в болница за преглед след подхлъзване много хора. Тази сутрин зам.-кмет обясни какви мерки се предприемат за сигурността на гражданите. Инженер Никола Лазаров обяви, че се работи денонощно, както и в момента
Цяла нощ машините на обслужващата фирма обхождаха града, като в малките населени места. От 5:00 часа сутринта на терен има над 150 служители на общинските предприятия, както и на фирмата, които третират всички тротоари, за да може да се осигури комфорта на гражданите, започна Лазаров.
Тук искам да спомена, че днешния ден общественият транспорт на територията на град Русе е абсолютно безплатен за гражданите и гостите на града. Освен това като допълнителна превантивна мярка днешният ден е обявен за неучебен за учениците и съответно всички общински паркинги са абсолютно безплатни за гражданите, и шофьорите могат да се възползват, добави в сутрешния блок на БНТ Лазаров.
Той увери, че се прави всичко необходимо и за почистване на улиците и тротоарите и в крайните квартали на града.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Пиян шофьор се блъсна в паркирана кола във Варненско
Дата: 02/03, 10:27
Светослав Бенчев: Към момента няма проблем за снабдяването на "Лукойл"
Дата: 02/03, 10:22
Американски F-15 падна в Кувейт
Дата: 02/03, 10:211 Коментар
Тити Папазов: Бомба падна на 500 метра от сградата ни, непонятно е за мен в 21-ви век да има войни
Дата: 02/03, 10:19