кадър bTV
редактор Веселин Златков
Финансистът Левон Хампарцумян направи интересни коментари по bTV за основните политически фигури и модели. Той акцентира върху това, че не трябва проблемите да се персонализират.
„Асен Василев се повтаря като най-големия злодей след Костов, който бил „разпродал държавата на безценица”. И като Хан Аспарух, който не бил отишъл 1000 километра на запад”, коментира с ирония Хампарцумян. Той обаче подчерта, че същото персонализиране не трябва да се прилага и към Борисов и Пеевски.
„Заместникът на Пеевски вече сигурно загрява и ще изглежда като Брад Пит, така че ще го изберат жените”, обясни финансистът. Той добави, че трябва да се търси не само смяна на лидерите, а и на модела на управление.
„Мечтая за политици, които да седнат на една маса и публично да дебатират нещата”, призна финансистът.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Как се правят здрави нерви?
Дата: 08/04, 04:10
Седмица до края на великденската кампания на Flip.bg
Дата: 08/04, 04:10
Lidl с игра за двоен билет за финала на UEFA Europa League 2026 в Истанбул
Дата: 08/04, 04:00
На днешната дата в историята
Дата: 08/04, 04:00
Илин Димитров: ролята на депутатите от Варна е да работят за Варна, а не да са неоткриваеми, след като ги изберат
Дата: 08/04, 03:40