Снимка: ОДМВР-Варна
Двама мъже са с опасност за живота след след стрелба на Кабакум край Варна.
Около 18:05 ч. е получен сигналът за възникнало спречкване между двама български граждани в района на местността, съобщават от Областната дирекция на МВР във Варна.
По първоначални данни са пострадали мъже на 19 и 24 години, които са транспортирани до болнично заведение.
Единият е с прободна рана, а другият – с огнестрелно нараняване. И двамата са с опасност за живота.
Изясняват се причините и обстоятелствата, довели до инцидента, добавят от полицията.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Граждани сигнализират за нападения в района на подлез „Плиска“ в София
Дата: 23/06, 08:00
Талант на СКТМ "Комфорт" е втори в България
Дата: 23/06, 07:55
Хеликоптер на Бреговата охрана на САЩ се разби в Аляска
Дата: 23/06, 07:45
Броят на активните разломи в Турция достигна 700
Дата: 23/06, 07:38
Двама нови почнаха с Черно море
Дата: 23/06, 07:34