Слави Трифонов избухна след избора на Гюров: Шарлатаните от ППДБ ще получат цялата власт без избори. Ще заметат връзките си с "Петрохан"


Дата: 11/02, 14:57

Кадър ФБ

Слави Трифонов избухна в социалната мрежа с коментар за избора на Андрей Гюров за служебен министър-председател.

Ето какво пише той: 

"След избора на Андрей Гюров за служебен министър-председател стана безпрекословно ясно, че шарлатаните от ППДБ, които покровителстват и спонсорират педофилията в България, ще получат цялата власт, и то без избори. Също така е ясно, че президентската институция, която първо създаде, а после освети партията на шарлатаните, днес е влязла в договорка с тях.

На тази база още отсега е ясно, че служебният кабинет не е безпартиен, не е безпристрастен и ще изпълнява най-съкровеното желание на ППДБ - избори с „тяхно МВР“. Това, което ни очаква, са нечестни избори и замитане на връзките на ППДБ с трагедията в Петрохан."

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Близо два милиона билета са продадени в първите две фази за мачовете на Мондиал 2026
Дата: 03/03, 16:02

Внукът на Хаджиевски отбеляза победния гол за Спартак в последната минута
Дата: 03/03, 15:58

Тръмп: Иран искат да преговарят. Аз казах: Твърде късно!“
Дата: 03/03, 15:452 Коментара

Иран призова Съвета за сигурност на ООН да спре войната
Дата: 03/03, 15:36

Запрянов: Няма промяна в дейността на българските ВВС, България не участва в операции в Близкия изток
Дата: 03/03, 15:28

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия