Снимки: МВР
Над 22 екипа на Жандармерията помагат в опазването на обществения ред на територията, обслужвана от СДВР и още 13 областни дирекции на вътрешното министерство. Това съобщават от МВР.
Те са разположени около пощенски станции в страната, като основната цел е да се осигури видимо полицейско присъствие и да не се допуснат престъпни посегателства над граждани, както и над обекти за съхранение, управление и пренос на парични средства.
Приоритетно екипите изпълняват задачи в малки и отдалечени населени места, където хората разчитат най-вече на пощенските станции за получаване на пенсии и за обмяна на наличните си средства от лева в евро.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Рая Назарян в началото на новата пленарна сесия: Нека в оставащото време да покажем конструктивен дух и добросъвестност
Дата: 14/01, 09:40
Оркестър „Карандила Джуниър” поздрави ромите по цял свят за Банго Васил
Дата: 14/01, 09:391 Коментар
Отварят за скиори Витоша и Беклемето
Дата: 14/01, 09:38
Драгомир Драганов се завърна в ефира
Дата: 14/01, 09:34
Варна загуби Снежинка Кадиева - любим преподавател и професионалист
Дата: 14/01, 09:31