Монако поведе на ПСЖ в първата минута в мач за Шампионската лига


Дата: 17/02, 22:10

Снимка Пиксабей

Монако посреща Пари Сен Жермен във френското дерби от плейофния кръг в Шампионската лига. Двубоят на стадион "Луи II" стартира с попадение на Фоларин Балогун още в 1-вата минута.

ПСЖ е актуалният носител на трофея, но не успя да се класира директно за 1/8-финалите и ще трябва да преодолее "монегаските", ако иска да продължи защитата на титлата си. Парижани със сигурност ще има едно наум, защото през настоящия сезон вече загубиха визитата си на Монако в Лига 1 с 0:1, предава Спортал. 

В основната фаза на турнира Монако завърши на 21-ва позиция и хвана "последния влак" за директните елиминации. В 8-ия кръг отборът на Себастиен Поконьоли направи нулево равенство с Ювентус, което се оказа достатъчно, за да попадне в топ 24.

ПСЖ финишира първия етап от надпреварата на 11-то място, след като в последните си два мача загуби визитата си на Спортинг (Лисабон) с 1:2 и стигна само до 1:1 срещу Нюкасъл на "Парк де Пренс".

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Язовир „Тича“ достигна днес над 60 процента от обема си
Дата: 20/02, 00:30

Дизайн на етикети - Печат на етикети
Дата: 20/02, 00:20

Лудогорец с важна победа над Ференцварош в първи мач от плейофния кръг на Лига Европа
Дата: 20/02, 00:15

Анчелоти е близо да подпише за нови 4 години с Бразилия
Дата: 20/02, 00:00

Излюпи се първото брадато лешоядче за тази година
Дата: 19/02, 23:50

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия