снимка: МТС
Само дни след като новите електрически мотриси „Шкода“ започнаха да превозват пътници, една от тях беше обрисувана със спрей на гара Благоевград, съобщиха от Министерство на транспорта.
Още при пускането на новите мотриси в експлоатация министърът на транспорта и съобщенията Георги Пеев отправи призив към гражданите да пазят новите влакове и обществената собственост. Те са придобити с публичен ресурс и са предназначени да осигурят по-модерно и комфортно пътуване. Това е инвестиция за всички нас и грижата за нея е обща отговорност, посочват от ведомството.
Министерството на транспорта и съобщенията вече е подало сигнал до компетентните органи за установяване и залавяне на извършителите и ще продължи да работи за опазването на новия подвижен състав.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Черноморски вечери в Екопарк Варна на 22 и 23 август
Дата: 20/08, 12:10
Повече полети до Варна и Бургас се планират за следващата година
Дата: 20/08, 12:07
Как да спестим 20% от седмичния бюджет с пазаруване в Lidl?
Дата: 20/08, 12:00
Две жени изпотрошиха вратата на хотел и кола на Златните, буйстваха и срещу полицаи
Дата: 20/08, 11:551 Коментар
Румъния вдигна два изтребителя и хеликоптер заради дрона, навлязъл във въздушното ѝ пространство, а по-късно се разби
Дата: 20/08, 11:471 Коментар