Редактор: Недко Петров
Стопкадър бТВ
Екстравагантната Антония Йорданова привлече вниманието върху себе си с лична иницитива в интернет. След като стилистът даде поредните си модни съвети в „Преди обед“, Оля Малинова разкри какво е предприела Антония.
Тони отправя предизвикателство към дами, които могат да комбинират анцуг с елегантни обувки, и е събрала снимки. Аня Пенчева ни вдъхнови, защото имаше много дуалистични коментари относно нейната визия при нашите колеги, когато гостува, и Тони каза: "Давайте снимки, мацки с анцуг и специални обувки, призна Оля.
Подготвям як материал, с който да застанем до смелостта. Аз изобщо не коментирам как се е справила Аня Пенчева с този стайлинг. Страхотно е, че е достатъчно смела, за да избере нещо, което е много вероятно да предизвика реакцията, която предизвика. Затова събрах много готини жени, много различни като възраст, занимания и визия, да ни изпратят своите интерпретации по темата, коментира по бТВ Антония.
Тя допълни, че има достатъчно снимки и подготвя материала. Разбира се, очаква да й дадат и още идеи за нейната нова рубрика, която ще се казва „Модни предизвикателства с Антония“.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Мария Цънцарова извади отново чашата, след която изхвърча от БТВ
Дата: 06/03, 15:49
Четири години затвор за мъж, отмъкнал от жилище 12 500 лв. през 2023 г.
Дата: 06/03, 15:47
Евакуираха Медицинския университет във Варна при учение
Дата: 06/03, 15:37
Жена намери 200 евро на улицата и ги върна в полицията в Шумен
Дата: 06/03, 15:31