Пиксабей
Жена на 71 г. е загинала, а мъж на 72 г. е пострадал при пожар в плевенското село Еница, съобщава на сайта си Главната дирекция "Пожарна безопасност и защита на населението".
В неделя в 19:23 часа, в Регионална дирекция „Пожарна безопасност и защита на населението” – Плевен е получен сигнал за пожар в къща в с. Еница, област Плевен. Огънят е загасен с един пожарен автомобил. Жертва на пожара е 71-годишна жена, а 72-годишен мъж е с обгазяване и е откаран в болница.
Общо 56 пожара са потушени в страната през последните 24 часа. Преки материални щети има при 23 от тях, от които 14 са били в жилищни сгради, един - във временна постройка, а четири са в транспортни средства. Екипите на пожарната са реагирали на 87 сигнала за произшествия. Извършени са 30 спасителни дейности и помощни операции през изминалото денонощие.
Получено е едно лъжливо повикване, предаде БТА.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
"Като да запрягаш коза в каруца": Ким Чен-ун уволни вицепремиера си заради некомпетентност
Дата: 20/01, 07:53
Проф. Рачев: Леденото време е към края си, но идат поледици
Дата: 20/01, 07:51
30 години след първата копка пускат граничният пункт "Рудозем - Ксанти"
Дата: 20/01, 07:401 Коментар
Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 20/01, 07:40
Виктор Николаев: На изродите и садистите мястото им не е сред нас – мисля го и го казвам!
Дата: 20/01, 07:34