Булфото
Наново търсят кой да се грижи за зимното поддържане в районите „Владислав Варненчик“ и „Одесос“, защото избраната през декември фирма така и не е сключила договор за дейността. Дружеството „Пътища и мостове“ ЕООД не е предоставило изискуемите документи за подписване на контракт въпреки отправената двукратна покана, което е наложило прекратяване на процедурата. Това става ясно от сайта на Агенция по обществени поръчки.
Според новото обявление крайният срок за подаване на оферти е 11 февруари, а прогнозните стойности на поръчката са близо 83 хил. евро за „Владислав Варненчик“ и почти 67.5 хил. евро за „Одесос“. Ангажимент за изпълняване на дейността следва да бъде поет до 31 март, пише "Морето".
Междувременно най-сетне се появи изпълнител за районите „Приморски“ и „Младост“. Това е „Хидрострой“ АД. Предстои да бъде сключен договор.
Единственият район, които има подписан договор още след първото обявление за зимно поддържане е „Аспарухово“. Контрактът е със „Зебра“ ООД и е за 215 хил. евро.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
В понеделник започва нова порция валежи от дъжд и сняг
Дата: 09/02, 04:00
На 9 февруари рожден ден има Минчо Празников
Дата: 09/02, 03:00
Голяма разпродажба в Mr.Bricolage - отстъпките стигат до -50%, а в кампанията са включени над 4000 продукта за дома, ремонта и градината
Дата: 09/02, 02:50
КУБ Корпорация предоставя отстъпки за покупка на жилища от спортисти по време на Зимната олимпиада
Дата: 09/02, 02:30
Весела Лечева: "Благодаря на Тервел, на семейството му, на треньорите
Дата: 09/02, 02:00