снимка: пресцентър „Възраждане"
В ранните часове на днешния ден бе извършено посегателство срещу офиса на „Възраждане" във Варна, при което е счупено стъкло на фасадата на помещението. Това събощиха от пресцентъра на партията.
„Извършителите са група с очевиден неонацистки уклон, видно по външните белези, които носят, установени в запис от камера", твърдят от партийния пресцентър.
За инцидента своевременно са уведомени органите на реда, които са реагирали незабавно и са предприели необходимите действия по случая. От „Възраждане“ – Варна изразяваме благодарност към полицията за бързата реакция и професионалното отношение.
Подобни действия представляват недопустим опит за сплашване и форма на агресия, която категорично осъждаме. Убедени сме, че извършителите ще бъдат установени, а случаят – изяснен в пълнота, заявяат от „Възраждане".
„Заявяваме ясно, че подобни посегателства няма да повлияят по никакъв начин на нашата политическа и обществена дейност. Няма да бъдем уплашени и ще продължим да отстояваме позициите си и ангажиментите си към гражданите", това се казва в съобщението на партията.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
НАП отчете 23 420 проверки и 1635 нарушения по Закона за въвеждане на еврото
Дата: 13/08, 18:22
Съкращават с 10% работните места в НСИ
Дата: 13/08, 18:10
Георги Господинов: През 90-те, дори когато се карахме, ние си общувахме, а сега, дори когато си общуваме, се караме
Дата: 13/08, 18:04
Как изгодно да заредим дома за цялата седмица в Lidl
Дата: 13/08, 18:00
Откриха 46 питбула, вързани със синджири в незаконен развъдник в Пазарджик
Дата: 13/08, 17:56