кадър: фейсбук Орлин Павлов
„Нека да помогнем на нашия любим колега и приятел – водещата на сутрешния блок на радио „Фокус“ Ася Александрова, в борбата ѝ с тежко заболяване, което изисква продължително лечение“, написаха колегите на журналистката.
Апел да се помогне за лечението на Александрова отправи чрез профила си във Фейсбук и певецът и актьор Орлин Павлов:
Тя има нужда от помощ в събирането на средства за скъпоструващо лекарство. До този момент семейството ѝ е поело лечението, но средствата за продължаването му вече са непосилни за тях.
През последните месеци Ася Александрова е преминала през тежки терапии. В момента предстои нов етап от лечението ѝ, за който има вече одобрени медикаменти.
За следващите приблизително 6 месеца, извън текущата терапия, са необходими около 35 000 евро само за назначените ѝ лекарства.
„Всеки жест е от значение. Нека, който има възможност да подкрепи Ася!“, призовават колегите ѝ, допълва Бтв.
Ако желаете и имате възможност да помогнете, сметката е:
Банкова сметка в ДСК
Титуляр: Ася Асенова Александрова
IBAN: BG37STSA93000032451065
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Тодор Марев: Червеният картон в дербито на Варна е безспорен
Дата: 11/02, 14:46
Предприемат мерки за обезопасяване на къщата на Иван Драсов във Варна
Дата: 11/02, 14:46
Близо 500 000 къса контрабандни цигари откриха митничарите на МП Лесово
Дата: 11/02, 14:26
ИТН за избора на Гюров: Очакват ни нечестни избори
Дата: 11/02, 14:175 Коментара
Хидратацията е важен, но подценяван фактор за здравето и външния вид на кожата през зимните месеци
Дата: 11/02, 14:17