Пиксабей
Сградата на Районния съд във Велинград е станала обект на вандалска атака в неделя вечерта. Изпочупени са почти всички стъклопакети на прозорците на първия етаж.
Служителите на съда са разбрали за инцидента в понеделник сутринта при пристигането си на работа. Веднага е подаден сигнал до РУ-Велинград, след което полицията е прегледала записите от охранителните камери.
В резултат на разследването е установен извършителят - 21-годишен младеж от село Дорково. По информация на Нова телевизия от разследващите органи, той е бил наскоро осъден за притежание и разпространение на наркотици.
Според данните на разследващите, младежът е нападнал сградата с камъни като акт на „отмъщение“ заради наложената му присъда. Извършителят е задържан за срок до 24 часа.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Близки на Ивей: Той беше наистина много богат човек. Парите изобщо не го интересуваха
Дата: 23/02, 20:58
Интензивно покачване на нивото на язовир "Огоста"
Дата: 23/02, 20:53
Почина Янис от Кюстендил
Дата: 23/02, 20:44
Азис към Дънди в Капките: Приличаш ми на Щефи Граф
Дата: 23/02, 20:42
Тръмп обмисля два удара срещу Иран при провал на преговорите
Дата: 23/02, 20:33