стопкадър: Ютуб
Президентът на САЩ Доналд Тръмп заяви, че САЩ се ангажират да осигурят 10 милиарда долара за Съвета за мир, но не уточни за какво ще бъдат използвани тези средства, предаде "Асошиейтед прес", цитирана от БНР.
Тръмп каза още, че страните участнички в съвета ще осигурят повече от седем милиарда долара за облекчаване на ситуацията в Газа.
"Имам удоволствието да обявя, че Казахстан, Азербайджан, ОАЕ, Мароко, Бахрейн, Катар, Саудитска Арабия, Узбекистан и Кувейт ще допринесат повече от седем милиарда долара за пакета с мерки за подпомагане“, обяви Тръмп по време на първото заседание на Съвета за мир във Вашингтон.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Трима американски войници загинаха при операцията в Иран
Дата: 01/03, 17:27
Светослав Иванов: Тръмп удря Иран, тъй като режимът в Техеран никога не е изглеждал по-уязвим
Дата: 01/03, 17:12
Петролът тръгва нагоре след военния конфликт в Близкия изток
Дата: 01/03, 17:00
Био ферма "Стара Планина" предлага 100% пресни домашни яйца от кокошки, свободно отглеждани на открито
Дата: 01/03, 16:50
Синът на Зелето дебютира за мъжете на Балчик
Дата: 01/03, 16:48