Снимка: Булфото
Ужасна пътна трагедия с жертви днес във Варна! Изказвам своите дълбоки съболезнования на семействата на загиналите две жени. Това написа във фейсбук страницата си кметът на морската столица Благомир Коцев.
Следя лично детайлите за инцидента, а заместник-кметът по сигурността е в контакт с органите на реда за установяване на причините за катастрофата, добавя още той.
Кметът отправя и апел към жителите на града: "Моля варненци да бъдат внимателни около празниците и да мислят не само за себе си, но и за нашите съграждани!"
Припомняме, че две жени загинаха, след като лек автомобил БМВ ги блъска в района на Колхозния пазар и катастрофира в магазин.
Шофьорът е откаран в болница без сериозни видими наранявания. По данни на полицията загиналите жени са на 52 и 79 години.
Шофьорът е 54-годишен варненец. Пробата му за алкохол е отрицателна, а тази за наличие на наркотици е взета в болницата.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Спешно търсят решение за изграждане на временен път заради 70-метровото свлачище между Смолян и Пампорово
Дата: 03/05, 09:12
Църковен празник е! Не подарявайте кърпички и не разливайте мляко
Дата: 03/05, 09:07
Агенцията по храните спря 18 тона опасни фъстъци, внесени от Египет във Варна
Дата: 03/05, 08:561 Коментар
Сланите унищожиха почти изцяло черешовата реколта в Кюстендилско
Дата: 03/05, 08:47
Босфорът край Истанбул днес остава затворен за транзитно корабоплаване
Дата: 03/05, 08:38