Мария Цънцарова извади отново чашата, след която изхвърча от БТВ


Дата: 06/03, 15:49

Кадър Цънцарова, Фб

Мария Цънцарова се гримира за завръщането й.

Това става ясно от нейна публикация в социалната мрежа.

Вижда се отново и чашата й с надпис "Време е за промяна", макар и в друг стил. След показване на чаша с такъв надпис в ефира на БТВ тя се раздели с работата си.

Преди дни журналистка обяви своето завръщане с нов проект. Това тя направи със стори във фейсбук. В него тя качи видео, на което доста емоционално обяснява, че продължава с интервютата и журналистическата работа, предаде Пловдив.

Припомняме, че тя прекъсна взаимоотношенията си с телевизия bTV след скандал заради начина ѝ на водене.

Кадрите са заснети в университетска зала, а на заден план се вижда дъска и катедра. Доста развълнувано тя благодари за подкрепата на присъстващите:

"В момента, в който беше решено да ме няма, вие ми показвате, че има смисъл да ме има. Най-смислените репортажи, най-силните разследвания, ключови интервюта и въпроси предстоят в "Извън ефир", споделя тя.

Оказва се, че Цънцарова започва преподавателска дейност в Софийския университет "Свети Климент Охридски". Ето какво официално споделиха оттам:

Факултетът по славянски филологии приветства Мария Цънцарова като преподавател в курса "Политическа журналистика“. За нас е истинско удоволствие да работим заедно с журналист с ясно изразена професионална позиция, опит и чувствителност към обществените процеси.

Първата лекция предизвика изключителен интерес сред студентите и се превърна в разговор, който надхвърли рамките на стандартното лекционно време.

Вярваме, че "Политическа журналистика“ ще се превърне във важно пространство за критично мислене, диалог и среща между академичната среда и реалната журналистическа практика, която е от ключова важност за нашите студенти.

Под информацията за новото амплоа продуцентът, който напусна bTV заради несъгласие с политиката в "Преди обед" Георги Тошев написа: "Браво! Силен отбор!"

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Дежурството на полицейски патрули и огнеоборци във Варна и региона започна с едноминутно мълчание и включени светлини
Дата: 07/03, 09:07

68 пожара са потушени в страната през изминалите 24 часа, жена загина от пламъците в дома си
Дата: 07/03, 08:53

ChatGPT подценява сериозни здравни рискове
Дата: 07/03, 08:45

Тръмп: Американски оръжейни компании ще увеличат четирикратно производството на усъвършенствани оръжия
Дата: 07/03, 08:301 Коментар

Бербатов пред Гюров към ученици от Бургас: Досаждайте на институции и хора, не приемайте "не" за отговор
Дата: 07/03, 08:181 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия