снимка: Булфото
18-годишен шуменец е задържан, след като е установен да шофира, употребил наркотици, съобщиха от пресцентъра на ОД на МВР.
Проверката от екип на пътна полиция е извършена малко след 02:30 часа на 18 януари на пл. “България“ в Шумен. Спрян бил водач на лек автомобил Фолксваген с варненска регистрация. Зад волана бил 18-годишен шуменец. Пътните полицаи го тествали за шофиране след употреба на наркотични вещества и техни аналози. Отчетена е положителна на метамфетамин проба.
При извършения личен обиск в младежа е намерено пликче с около един грам бели кристални вещества, по негови данни - метамфетамин. Веществото е иззето, предстои да бъде изследвано в лаборатория.
Шуменецът е задържан за срок до 24 часа в полицейското управление в Шумен. За извършено престъпление по чл. 343 Б ал. 3 от НК е образувано бързо производство.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Испания също отказа на Доналд Тръмп
Дата: 23/01, 09:40
Повече от признание: седми път Top Employer
Дата: 23/01, 09:37
16-годишен с мотопед се блъсна в автомобил в Долни чифлик
Дата: 23/01, 09:33
Двама възрастни мъже са загинали в пожари в страната за денонощие
Дата: 23/01, 09:28
Станка Златева: Искат ми оставката, тъй като не съм удобна
Дата: 23/01, 09:231 Коментар