Снимка: Васил Петрийски/Фейсбук
Самолет от Лондон до София се приземи аварийно в Мюнхен заради пиян пътник на борда. Това написа в профила си във Фейсбук дизайнерът Васил Петрийски, който е бил на борда. Той публикува и снимка от самолета.
"Пиян български гражданин подлуди самолета. Започна да тероризира пътниците. Група от млади балканци с големи мускули и татуировки започнаха да го налагат здраво! Беше шокиращо", написа Петрийски.
По думите му стюардите и стюардесите са били безпомощни в така създалата се ситуация. Така в крайна сметка самолетът се е приземил в Германия, допълва Нова тв.
"От самото начало беше ясно, че господина нямаше място в самолета. Носеше шише уиски, от което отпиваше големи глътки. Въпреки това RAYAN го настаниха. Това е абсолютно възмутително", написа още Васил Петрийски.
Самолетът трябвало да кацне на летище "Васил Левски" в София снощи в 21:50 часа.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Млади лекари от Судан, Индия и Сомалия работят в болницата в Перник
Дата: 26/01, 12:04
Възрастен мъж загина при пожар от късо съединение в къща в Чирпан
Дата: 26/01, 12:00
И Кирил Петков няма да бъде в листите на ПП
Дата: 26/01, 11:561 Коментар
Полицията в Бургас отцепи района около жилищен блок заради ръчна граната
Дата: 26/01, 11:55
Пускат на по-ниски цени лифт картите за деца в Боровец от 31 януари до 2 февруари
Дата: 26/01, 11:511 Коментар