Любомира от Ергенът е в болница


25/12/2025, 18:40

Кадър Ютуб

Любомира, една от най-запомнящите се участнички в риалити формата "Ергенът", сподели притеснителна новина със своите последователи.

В профила си в социалните мрежи тя публикува снимка от болнично легло, на която ясно се вижда абокат на ръката ѝ. Макар да не разкрива причината за престоя си в болница, Любомира отправя емоционално послание, което трогна мнозина, пише Блиц.

"Приятели, това не е зов за внимание или съжаление, това е friendly reminder да ценим здравето и близките си. За първа година аз няма да бъда със семейството си на Коледа и искрено ме е яд за пътите, в които съм приемала времето прекарано с тях за даденост."

"Затова нека обичаме повече и бързаме по-малко. Пазете се и се забавлявайте и за мен. Ще отговоря на всички веднага щом състоянието ми се подобри."

Феновете ѝ веднага ѝ изпратиха вълна от подкрепа и пожелания за бързо възстановяване.

Макар и свързана основно с телевизионния формат, Любомира не за първи път използва онлайн платформите, за да говори за емоционални и лични теми. Този път обаче думите ѝ звучат особено силно – точно на Коледа, когато най-много се усеща нуждата от близките хора.

Засега няма информация за здравословния ѝ проблем, но тя обещава да се включи отново, щом се почувства по-добре.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Доброволци се включват в почистването на част от замърсените с мазут плажове
Дата: 21/06, 20:18

Испания с класика над Саудитска Арабия на полувремето
Дата: 21/06, 20:01

Българи се клаха и стреляха на Кабакум: Двама са с опасност за живота
Дата: 21/06, 19:471 Коментар

Стрелба на плаж Кабакум: 3 патрулки и линейка на мястото
Дата: 21/06, 19:32

Нетаняху: Израел няма да позволи на Иран да се сдобие с ядрено оръжие
Дата: 21/06, 19:26

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия