Кадър Фб
Маг от Варна се превърна в сензация в социалните мрежи. За него магията не е само по Коледа, а целогодишна. Магьосникът, когото Астор посочи за свой наследник, се превърна в тотален хит в социалните мрежи с десетки милиони гледания само за 2 месеца. Но в неговите видеа никога не виждаме лицето му. Кой е Арсен – и защо фокусите му карат хората първо да замръзват, а после да се смеят?
Той е Веселин Долмов-Арсен. Може да го срещнете на опашката в някой магазин във Варна, на гарата, на някоя спирка. В последните два месеца неговите видеа са събрали десетки милиони гледания.
Имам 18 години практика като магьосник и вече съм изтръпнал от всякаква сценична треска. Там обаче си в неконтролируема среда и не знаеш какво може да се случи и е голям адреналин. Честно казано все едно отивам на банков обир и е много уникално как всеки реагира по уникален начин - заплашват с полиция, тръгват да посягат”, разказва Арсен пред NOVA.
Видео с възрастна жена, която иска да го набие, е събрало над 20 млн.гледания. „Много са странни за мен реакциите, но тази баба както беше най-бойна, се оказа с огромно сърце. Ако ни гледа по телевизията, искам да ѝ пожелая Весела Коледа и честита нова година”, казва Арсен.
Първоначалният шок често бързо се превръща в смях. А именно смехът е най-голямата магия, която Арсен иска да подари на своята неподозираща публика. Казва, че любовта на хората е най-голямата награда.
След 18 години на сцената, последните два месеца се оказват повратни за Арсен и той иска да използва популярността си и за кауза. Във Варна магьосникът организира улично представление и благотворителен базар в подкрепа на малката Ралица, която се бори с рядката генетична болест „Лий”. Лечение струва 600 000 долара.
„Правя благотворителен базар на бившата циркова площадка в квартал „Младост” във Варна и приканвам хората, ако могат да дойдат, и дори да не могат да помогнат със сума пари, могат да помогнат с ненужни вещи, които да се продадат на ниска цена. Но капка по капка вир става. Вярвам в това и доброто не съществува само по Коледа”, казва Арсен.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
ДСК и УниКредит изнесоха над € 500 млн. в Унгария и Италия
Дата: 03/08, 16:05
Министър Ефремова: Не виждам проблем в Бюджет 2026, всеки може да сезира КС
Дата: 03/08, 15:55
Билд: Мерц пада от власт до другия месец
Дата: 03/08, 15:511 Коментар
Бъдещите магистрали у нас ще се дават на концесия
Дата: 03/08, 15:451 Коментар
А1 затвърди лидерството си като най-голямата технологична компания и системен интегратор
Дата: 03/08, 15:40