Снимка МВР
60- годишен жител на Русе, криминално проявен и известен на МВР, е заловен от криминалисти на Второ РУ. След бързи действия на полицаите, мъжът е установен, като извършител на кражба на хранителни стоки и известна сума оборотни пари, от супермаркет на ул. Дубровник.
Инцидентът е станал преди няколко дни, а до прецизната реакция на служителите на реда се стигнало след подаден сигнал от продавач- консултант в търговския обект. Задържаният е разбил входна врата на магазина и така е посегнал към вещите обект на престъплението.
Извършителят е в ареста на полицейското управление за срок до 24 часа, а за случая е уведомена прокуратурата и е образувано бързо производство.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Шефът на КУБ Корпорация: Стига лъжи по наш адрес!
Дата: 18/04, 06:50
С превалявания и вятър по Северното Черноморие днес
Дата: 18/04, 06:00
Beauty Center Izida ще отбележи първата си годишнина с бляскаво събитие във Варна
Дата: 18/04, 05:50
Спортът по телевизията в събота 18 април
Дата: 18/04, 05:00
Хороскоп за събота: Телец - пътувания; Рак - емоционално равновесие; Везни - семейство; Стрелец - приоритети; Водолей - презареждане
Дата: 18/04, 04:30