кадър bTV
редактор Веселин Златков
Стана традиция през работните дни времето да е хубаво, а в почивните дни да се разваля, това каза в дългосрочната си прогноза по bTV проф. Георги Рачев. Климатологът подчерта, че времето в Източна и Североизточна България ще бъде по-облачно в близките дни, когато ще има и валежи от дъжд и сняг, но по-скоро символични. Причината е нахлуване на студен въздух от север.
Около 24-25 януари се очаква нов циклон, който евентуално може да влоши обстановката, каза професорът, като акцентира на думата „евентуално”.
„Винаги, когато имате време и пари, ходете в планината. Горе е здраве”, заяви Рачев. Той допълни, че слънчевите часове ще са по-малко, но ще ги има, а карането на ски и сноуборди може да става и по тъмно на осветените писти.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Тръмп към иранците: Продължавайте да протестирате, поемете контрол над институциите, помощта идва
Дата: 13/01, 20:14
Ще премахват крайпътни дървета в участък от пътя Дуранкулак - Варна
Дата: 13/01, 20:14
Икономист: Работниците от трети страни подбиват заплатите на българите
Дата: 13/01, 20:14
Кончита Вурст отряза „Евровизия 2026“
Дата: 13/01, 20:05
Времето във Варна в сряда: От минус 2 до 4 градуса
Дата: 13/01, 19:55