„Соколите“ може да играят в Несебър


Дата: 22/01, 17:14

Снимка Булфото

Един от капитаните на Спартак Варна Ангел Грънчов отново има проблем с палеца на единия крак. Заради него той пропусна последния мач за миналата година с Ботев Пловдив за Купата, но впоследствие тренираше нормално по време на зимната подготовка.

Грънчов дори игра на новия си пост като опорен халф в първата зимна проверка с Фратрия, но отново е почувствал болки през последните дни и днес бе прегледан от специалист.

На Ангел е предписана тридневна почивка, което означава, че ще пропусне съботния спаринг с Дунав Русе.

След като Обзор отпадна като вариант за контролата, се появи възможност тя да се играе на стадиона в Несебър, но окончателното решение ще бъде взето от двата щаба в петък.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Политолог: Липсва елементарен политически диалог за новите изборни правила
Дата: 23/01, 08:24

Неучебен е петъкът за учениците от община Русе
Дата: 23/01, 08:22

КУБ Кънстракшън разшири строителните си правомощия в България
Дата: 23/01, 08:20

Черно море излиза срещу Етър
Дата: 23/01, 08:14

Пътят Варна - Добрич е мокър, на места видимостта е ограничена заради мъгла
Дата: 23/01, 08:08

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия