Пекселс
Виенското летище е затворено до 11 часа местно време днес поради заледяване на пистата, предизвикано от ниски температури и снеговалеж, съобщиха австрийски електронни медии, цитирани от БТА.
Пристигащите полети биват пренасочвани, а планираните излитания се забавят или отменят. Засегнати са хиляди пътници, съобщиха от ръководството на авиовъзела.
Препоръчва се пътниците да проверят статуса на полета си на електронните сайтовете на авиокомпаниите. Ако полетите са отменени, молбата на летищното ръководство е пътниците да не се отправят към летището. Работи се интензивно за възстановяване на въздушното движение, засега се очаква прекъсването на въздушния трафик да продължи до 11 часа, се посочва в съобщение на летището във Виена.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Лавров: Русия няма да наложи санкции на САЩ заради нападението над Иран
Дата: 03/03, 19:45
Канят на Трабант фест във Велико Търново
Дата: 03/03, 19:391 Коментар
12 партии и 10 коалиции са подали документи за изборите
Дата: 03/03, 19:28
Президентът: Трети март е мерило за нас, нашата принадлежност, памет и идентичност
Дата: 03/03, 19:13
По-висока прецизност и по-добри резултати с роботизирана хирургия в Acibadem
Дата: 03/03, 19:10