снимка: Булфото
Трафикът е изключително интензивен на граничен контролно-пропускателен пункт (ГКПП) "Капитан Андреево" и ГКПП "Лесово" за товарни автомобили при границата с Турция, според данните за трафика на българските гранични пунктове към 06:00 часа на "Гранична полиция".
При границата с Гърция от 20 януари през граничния преход "Рудозем“ преминават леки коли и микробуси до 3,5 тона. Автомобили до 3,5 тона преминават и на граничните преходи "Златоград", "Маказа" и "Ивайловград". На граничните преходи "Кулата", "Илинден" и "Капитан Петко войвода" преминават леки коли, автобуси и товарни автомобили.
Трафикът е нормален на всички гранични контролно-пропускателни пунктове, при границата с Република Северна Македония, както и по границата със Сърбия. Трафикът е нормален на всички гранични преходи и по границата с Румъния.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Веско Ешкенази: България има световна звезда
Дата: 03/03, 00:00
Отлагат Финалисима и срещата Меси - Ямал заради напрежението в Близкия изток
Дата: 02/03, 23:55
Иво Димчев с втора поредна победа в "Капките"
Дата: 02/03, 23:47
На 3 март ще видим първото за годината лунно затъмнение
Дата: 02/03, 23:41
Изследвания за диабет, щитовидна жлеза и автоимунитет в лаборатория „ЛИНА“
Дата: 02/03, 23:40