Пиксебей
Българският национален отбор по волейбол за мъже до 18 години започва квалификациите за Европейското първенство през 2026 година. "Трикольорите" са в група "В" заедно с отборите на Сърбия и Гърция, а двубоите ще се проведат в Подгорица (Черна Гора), предаоде БТА.
Първите два отбора се класират за полуфиналите, където ще срещнат най-добрите два тима от група "A" (Черна гора, Турция, Румъния и Косово). Елиминационните срещи са предвидени за 6 януари.
В сряда (7 януари) ще се изиграят финалът и срещата за третото място, които ще определят крайното класиране. Само победителят в квалификацията печели директно право участие на Европейското първенство. Останалите отбори ще продължат към допълнителна квалификация през пролетта.
Програма на България:
4 януари, 16:30 часа
Гърция - България
5 януари, 21:30 часа
България - Сърбия
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Ямал отправи послание в Инстаграм
Дата: 12/05, 02:00
"Монти Мес" отваря ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 12/05, 01:30
Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 12/05, 01:30
УЕФА повери финала в Шампионската лига на германски съдия
Дата: 12/05, 01:30
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 12/05, 01:10