кадър: Макс спорт
Барселона и Копенхаген играят при 1:1 в мач с огромен залог от 8-ия кръг в основната схема на Шампионската лига.
Головете паднаха в началата на двете полувремена. Гостите удариха първи след безобразна грешка на Ерик Гарсия в отбрана и Виктор Дадасен (4') откри. Непосредствено след почивката "блаугранас" изравниха резултата, след като Ламин Ямал (48') откри, допълва Спортал.
Срещата е е определяща за бъдещето на съперниците в директните елиминации. Ако каталунците спечелят, имат реален шанс да се изкачат в топ 8 на класирането и да спечелят квота за 1/8-финалите вместо да играят в предварителните плейофи.
Датчаните от своя страна направиха самоубийствено равенство с Наполи преди седмица и това ги извади от топ 24. Сега те са опрени до стената и трябва да направят на пръв поглед невъзможното, печелейки на “Камп Ноу”.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Безплатен куклен театър във Варна носи смях и поука с „Лакома мецана”
Дата: 05/02, 09:00
Главният редактор на OFFNews: Ивайло Калушев е легендарен пещерняк, лидер и учител
Дата: 05/02, 08:46
Организират днес събиране в подкрепа на Детската хирургия в МБАЛ "Св. Анна" във Варна
Дата: 05/02, 08:43
30 млн. евро са вкарани в обращение чрез магазините на Lidl
Дата: 05/02, 08:30
Нова тв показа архив с Иво Калушев: Не съм герой, само спасител
Дата: 05/02, 08:26