Снимки: ОД на МВР - Варна
Със съдействието на служители от Регионална дирекция “Пожарна безопасност и защита на населението” във Варна се извърши високорискова операция във връзка с разкриване на тежко криминално престъпление. Това съобщават във фейсбук страницата си от Областната дирекция на МВР в морската столица.
Екипи от Сектор „Специализирана оперативна дейност“ (СОД) към РДПБЗН – Варна са оказали съдействие на полицаите при провеждане на процесуално-следствени действия във връзка с убийството в землището на село Кичево, за което беше съобщено по-рано днес.
В рамките на операцията бе извършено претърсване на кладенец с дълбочина около 60 метра в труднодостъпна и опасна среда.

За целта са били използвани алпийски и водолазни способи със специализирано спасително и водолазно оборудване, като са били взети всички необходими мерки за безопасност при работа, добавят още от полицията.
Припомняме, че при това убийство жертвата и извършителят са се познавали. Отношенията им са били между наемател и наемодател, при което са възникнали определени спорове между тях. Жертвата е на 50-години, а обвиненият - на 36 години. Считаният за извършител е бил наемател на имот.
Престъплението е извършено в разсадник близо до разклона за село Осеново. Жертвата е била добре укрита, а самото престъпление - планирано предварително.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Мъж стреля с газов пистолет в лицето на друг при спор за паркомясто в София
Дата: 27/01, 10:51
Отново търсят фирма за зимното поддържане на районите "Владиславово" и "Одесос" във Варна
Дата: 27/01, 10:47
За пореден път задържаха варненец, задигал дрехи от моловете
Дата: 27/01, 10:44
Сиромахов: Pi Ar Sevi рекла на Бойко: „бе що не вземеш да дадеш интервюта на „Капитал“, на Дачков и на Карбовски
Дата: 27/01, 10:44
ЕС и Индия сключиха споразумение за свободна търговия
Дата: 27/01, 10:37