Кадър Нова телевизия
Пловдивчанинът Виктор Гроздарев и още двама мъже, чиито имена не са известни, спасиха млада жена от удавяне и премръзване в Гребния канал в Пловдив. Жената паднала в ледените води предиобед, съобщиха от пожарната.
Докато тичал в района, Виктор чул викове за помощ и без да се замисля веднага се включил в животоспасяващата акция, притичвайки се на помощ на другите двама по-възрастни от него мъже. Във водата били хвърлени два спасителни пояса, с чиято помощ започнало изтеглянето на жената към брега.
На място пристигнал и екип на пожарната, който се включил в акцията, съобщава Нова телевизия. С общи усилия жената била извадена от водата и предадена на медицински екип. Оказана ѝ е първа помощ, след което е настанена в болнично заведение.
Огнеборците определят действията на мъжете като изключително хладнокръвни и героични.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Бившият министър на външните работи Ивайло Калфин: Йотова ще изгради собствен облик като президент
Дата: 24/01, 11:00
Безплатен куклен театър и работилници очакват децата на Варна всяка неделя
Дата: 24/01, 11:00
Сигнал във фейсбук: Голям пожар тази нощ в София, има жертва
Дата: 24/01, 10:50
1 загинал и 17 ранени в тежки катастрофи за изминалия ден
Дата: 24/01, 10:40
Атанас Атанасов: През 2023 г. заявих, че трябва да се поиска импийчмънт на президента Радев
Дата: 24/01, 10:301 Коментар