Пекселс
Жена е задържана в пернишкото село Дивотино за безразборна стрелба, съобщиха от Областната дирекция на МВР.
Инцидентът е станал във вторник в следобедните часове. Местни хора са подали сигнал, в който се съобщава, че се чуват изстрели от съседен имот.
Служители на Първо районно управление са установили, че 36-годишна жена от селото е стреляла. Тя живее на семейни начала с 44-годишен мъж, а оръжието е законно притежавана от него пневматична пушка.
Двойката е била употребила алкохол. По първоначални данни няма конкретна причина за извършените хулигански действия. Двамата са задържани за срок до 24 часа. Образувано е досъдебно производство, работата, което продължава под надзора на прокуратурата, пише БТА.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
52-годишният мъж от катастрофата край град Шипка е починал
Дата: 13/06, 20:32
Демонтират името на Тръмп от фасадата на център „Кенеди“
Дата: 13/06, 20:172 Коментара
GUNA за младо лице и здрави стави - иновативна колагенова терапия
Дата: 13/06, 20:10
Светия синод подкрепи Шествието за семейството
Дата: 13/06, 20:071 Коментар
Мишо Константинов за Гюров и Кандев: Те ще се борят за балотаж
Дата: 13/06, 20:041 Коментар