Булфото
Млад шофьор предизвика зрелищна катастрофа в Плевен, съобщиха от полицията.
Инцидентът е станал на 9 февруари вечерта на улица „Орлица“. 18-годишният младеж, който наскоро е получил книжка, е изгубил контрол поради несъобразена скорост.
В колата са пътували още 17-годишно момиче и 18-годишно момче. При удара момичето е било заклещено в автомобила, като се наложила намесата на екип на пожарната.
Те са рязали огънатите ламарини, за да я извадят. Автомобилът е напълно деформиран. Младежите са с леки наранявания.
Инцидентът е поредно напомняне колко опасни могат да бъдат първите месеци зад волана.
Липса на опит, подценяване на риска и превишената скорост често водят до тежки последици - не само за водачите, но и за техните спътници и случайни участници в движението.
Апелът към младите водачи е ясен: Карайте разумно, не надценявайте уменията си и помнете, че една секунда невнимание може да промени живота ви завинаги, предаде факти.бг.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Временно е ограничено движението по пътя Плевен - Бяла заради катастрофа
Дата: 11/02, 17:06
Радев: Президентът направи оптималния избор за служебен премиер в рамките на осакатената от сглобката Конституция
Дата: 11/02, 16:571 Коментар
Меглена Плугчиева: Президентът Йотова направи най-мъдрия избор за служебен премиер
Дата: 11/02, 16:52
Спартак Варна привлече бразилски вратар
Дата: 11/02, 16:38