Булфото
Тежък инцидент е станал в Исперих, шофьор на тир блъсна пешеходка, която по-късно почина, съобщиха от полицията.
Сигналът за инцидента е постъпил в петък следобед.
Товарният автомобил с прикачено полуремарке, управляван от 44-годишен шофьор, при завиване надясно закачил 42-годишна жена от село Китанчево, която пресичала на пешеходна пътека. С дясната гума на полуремаркето тирът я блъснал в краката.
Пробите на водача за употреба на алкохол и наркотици са отрицателни, докато пробата с дрегер на пострадалата отчела 2,46 промила алкохол в издишания въздух.
Жената веднага след инцидента е откарана за първоначален преглед в болницата в Исперих, а впоследствие транспортирана в тази в Разград с фрактури на двата крака. Настанена е била в интензивно отделение с опасност за живота, където починала на следващия ден.
По случая се води досъдебно производство, предаде днес.бг.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Шеф на БНТ: Оставихме Дара сама да реши за Евровизия
Дата: 03/02, 10:01
Русия е изстреляла срещу Киев над 500 дрона и ракети тази нощ
Дата: 03/02, 09:57
Гала към хейтърите: Спрете да пращате гадни стрели поне днес
Дата: 03/02, 09:55
Само за 30 минути варненски полицаи спипаха двама крадци на кабели
Дата: 03/02, 09:50
Изгоря заведение в Шкорпиловци
Дата: 03/02, 09:481 Коментар