Община Русе посече надеждите на учениците: Утре сте на училище


Дата: 02/02, 19:04

Снимка: Община Русе

От Община Русе посякоха надеждите на учениците, че 3 февруари ще е неучебен ден. "Разпространяваната в социалните мрежи информация за издадена заповед, с която утрешният ден (03.02) е обявен за неучебен, е невярна. Това написаха във фейсбук страницата на местното кметство.

Учебният процес във всички училища на територията на общината ще се провежда по утвърдения график, става ясно още от информацията.

"Община Русе призовава гражданите да се информират от официалните ѝ комуникационни канали. По случая са предприети действия за уведомяване на компетентните органи с цел извършване на проверка и установяване на отговорните лица за разпространението на подвеждащата информация", добавят още от общината.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



30 млн. евро са вкарани в обращение чрез магазините на Lidl
Дата: 05/02, 08:30

Нова тв показа архив с Иво Калушев: Не съм герой, само спасител
Дата: 05/02, 08:26

Променена е организацията на движение в тунел „Блатино“ на АМ „Струма“
Дата: 05/02, 08:21

72-годишен мъж е загинал при пожар в къща в село Телиш
Дата: 05/02, 08:03

Анастасия Стойчева, НИМХ: Най-опасни ще са дъждовете в Южните Родопи
Дата: 05/02, 07:57

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия