кадър bTV
редактор Веселин Златков
В случая „Петрохан” няма „гранде конспирация”, както се твърди от голяма общност в социалните мрежи, той по-скоро показва ефекта на „лъжливото овчарче”, това заяви в „Лице в лице” по bTV председателят на фондация „Консервативно общество” Кристиян Шкварек.
Той обясни, че дори в случая МВР и прокуратурата да са изнесли истината по случая, никой не има вярва, защото много пъти преди това не са го правили. Той посочи все още изпълняващия функциите на главен прокурор Борислав Сарафов като причина за този ефект.
Шкварек допълни също, че не вярва, че институциите са способни да организират операция срещу групата на Калушев и да я унищожи, както твърдят някои конспиратори. „Аз съм бил в МВР, там едни хора седят в кабинети от 80-те и работят на Уиндоус 95”, заяви Шкварек.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Песков: Путин никога не се е отказвал от преки контакти с Макрон и Мерц
Дата: 12/02, 14:16
Терзиев: Ходил съм миналата година в хижа "Петрохан" с децата си, не видях нищо нередно
Дата: 12/02, 14:10
Димитър Куманов, сдружение „Балканка”: Организацията на Калушев бяха големи връзкари
Дата: 12/02, 14:03
50-годишен варненец, употребил кокаин, се блъсна в стълб
Дата: 12/02, 13:581 Коментар
Милен Керемедчиев: САЩ правят крачка назад от конфронтацията с ЕС
Дата: 12/02, 13:411 Коментар