Ивайло Иванов е един от убитите на хижата на "Петрохан"


Дата: 04/02, 10:37

Кадър Фб

Продължава разследването на мистериозното убийство край хижа "Петрохан". След като от полицията потвърдиха за намерени три тела с огнестрелни рани, предстои експертизи да доказват вида на оръжието, както и дали става въпрос за убийство и последвало самоубийство. Работи се по всички версии.

Разследващите откриха и данни за секта, свързана с организацията, стопанисвала хижата. Тримата убити не са криминално проявени, а откритите оръжия са законно притежавани.

Единият от убитите е Дечо Василев, за когото вече съобщихме. Вторият труп е на 49-годишния Ивайло Иванов. По непотвърдена информация той е бил основният наемател. Сградата обаче не е негова, а на Ивайло Калушев. За него пък се знае, че дълги години е живял в чужбина. В момента е обявен за издирване. Третият труп е на Пламен Статев, на 51 години.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Путин за смъртта на иранския аятолах: Цинично нарушаване на нормите на човешкия морал
Дата: 01/03, 13:01

Без полети от ОАЕ, Катар, Бахрейн, Кувейт, Иран, Ирак, Израел и Сирия
Дата: 01/03, 12:49

Най-големите производители на петрол от ОПЕК се събират извънредно
Дата: 01/03, 12:41

Био ферма "Стара Планина" предлага 100% пресни домашни яйца от кокошки, свободно отглеждани на открито
Дата: 01/03, 12:30

Плащаме по 3,03 евро за кубик вода във Варна от днес
Дата: 01/03, 12:28

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия