Пиксабей
Временно е ограничено движението по път II-59 Ивайловград – Славеево, в посока Република Гърция, поради наводнен пътен участък. Водачите изчакват, като на място са служители на ОД на МВР – Хасково и Регионална дирекция „Гранична полиция" – Смолян, съобщиха от Областната администрация в Хасково.
Наводнен е и пътният участък с. Мандрица – с. Меден бук, община Ивайловград, път III-5908, при км 20+500, който е обозначен и сигнализиран, предаде БГНЕС.
Към момента няма опасност за населените места.
Областният управител на Хасково д-р Стефка Здравкова призовава водачите да шофират с повишено внимание и да се съобразяват с пътната обстановка.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Варненският кмет: Въпреки че има 60 социални услуги, за 11 години е направена само една нова сграда за специална грижа
Дата: 02/03, 19:15
Как да виждаме по-добре?
Дата: 02/03, 19:10
Иво Инджев за ескалацията в Близкия изток: На ръба на шегата, но чакаме 8 март като някаква развръзка
Дата: 02/03, 19:02
Empower by PanzerGlass: Силата на надеждното зареждане и пълната защита
Дата: 02/03, 18:50
Рюте: Европа напълно подкрепя САЩ в Иран, но сили на НАТО няма да участват
Дата: 02/03, 18:371 Коментар