Кадър Пловдив 24
Сигналът за тежкия инцидент, при който джип е навлязъл в заведение в пловдивския район "Тракия“, е получен около 12:00 ч. днес на телефон 112, съобщиха от ОДМВР – Пловдив.
Както по-рано ви съобщихме става дума за ресторант "При Румен", предаде Пловдив 24.
Незабавно към мястото са насочени екипи на полицията и Спешна помощ. На място медицински екип е прегледал една жена, която по предварителна информация не е получила сериозни наранявания.
Автомобилът е бил управляван от 64-годишен мъж. Водачът е изпробван за употреба на алкохол, като пробата е отрицателна. Предстои той да бъде тестван и за наличие на наркотични вещества. В дадените обяснения мъжът е заявил, че е загубил контрол над автомобила.
Причините и обстоятелствата около инцидента се изясняват. Местопроизшествието е запазено и се обслужва от служители на Пето районно управление на МВР Пловдив.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Катастрофа между 7 коли и почистващ снега трактор на прохода Превала
Дата: 01/02, 19:16
Мона с първи думи за Дара: Аз ще бъда във Виена. И гордо ще нося българското знаме
Дата: 01/02, 19:10
Булекзит: Недялко Недялков и Страхил Ангелов ще ни вадят от ЕС и ще връщат лева
Дата: 01/02, 18:591 Коментар
Антон Кутев: Главчев и Филипова не са добри варианти за служебен премиер
Дата: 01/02, 18:532 Коментара
Сняг се сипе във Варна, времето в понеделник
Дата: 01/02, 18:52