Снимка: Булфото
От складова база в самоковското село Белчин са иззети списъци с имена, сума в размер на 6760 евро, флаер и предизборна бюлетина. Това съобщиха от Областната дирекция на МВР – София, след като техни служители и полицаи от Районно управление – Самоков са извършили претърсване на складовата база.
Действията на полицията са били за пресичане на подготвяни престъпления против политическите права на гражданите, посочва БТА. Акцията се е състояла вчера.
Образувано е бързо производство по Наказателния кодекс за престъпления против политическите права на гражданите.
В началото на месеца служебният министър председател Андрей Гюров съобщи, че са иззети над половин милион евро при акции на полицията във връзка с предстоящите избори.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Машините за гласуване са проверени и инсталирани на 100%
Дата: 18/04, 15:08
Над 10 кг фентанил е задържан на територията на СДВР от началото на годината
Дата: 18/04, 15:02
Двама от тримата пострадали при катастрофата в Шумен остават в болница
Дата: 18/04, 14:51
БАБХ изпраща за унищожаване над 3,3 тона храни, намерени в Бургас, Слънчев бряг, Равда и Свети Влас
Дата: 18/04, 14:38
55-годишен мъж от Кюстендил е задържан за опит за купуване на глас
Дата: 18/04, 14:30