Само на 43 години почина известният композитор Валди Събев - оставя 5 деца сирачета


Дата: 06/03, 10:05

Кадър БТВ

Българският композитор Валди Събев е починал на 43-годишна възраст. Тъжната новина беше съобщена от неговата съпруга чрез емоционален пост в социалните мрежи.

„С огромна скръб и разбито сърце се сбогувам с моята сродна душа – най-прекрасния мъж на света, с най-доброто и чисто сърце. Зайче мило, знам, че си на по-добро място – заедно с Вили, най-нежната майка и свекърва. Нека пътят на душата ти бъде светъл и лек. Вярвам, че някога отново ще се срещнем. Обичам те завинаги… и след това. До безкрая на вечността“, пише тя.

Поклонението и опелото ще се състоят на 6 март от 12:00 часа в Храм „Покров Богородичен“, разположен зад Хотел Родина.

Източник: https://btvnovinite.bg/predavania/tazi-sabota-i-nedelia/rodeteli-na-5-deca-beshe-kato-obsesija-tjah-ljubovta-vse-poveche-raste.html?campaignsrc=clipboard

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Два самолета от Дубай пристигнаха на летището в София
Дата: 08/03, 11:49

Президентът Йотова: Във време на войни, несигурност и противопоставяне гласът на жените и майките трябва да се чуе силно
Дата: 08/03, 11:46

Двама души са загинали, а 19 са ранени при катастрофи в страната за последните 24 часа
Дата: 08/03, 11:43

Кардиолог: Жените живеят по-дълго от мъжете, защото мозъкът им се препрограмира
Дата: 08/03, 11:40

24 души са ранени при катастрофа между автобус с туристи и автомобил в Австрия
Дата: 08/03, 11:37

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия